Még mindig a legjobbak között!

Csoportkép

A hagyományokhoz híven iskolánk ismét részt vett a játékos sportverseny verseny sorozatán. A lelkiismeretes felkészülésnek meg lett az eredménye, csapatunk a megyei döntőn 2. helyezést ért el. A szép eredménnyel diákjaink kivívták a jogot az országos elődöntőn való részvételre. Az országos elődöntőn, mely Marcaliban került megrendezésre négy megye legjobb csapatai versenyezhettek. Iskolánk tanulói a tíz versenyszámból kilencet a várakozásnak megfelelően hajtottak végre, sajnos egy versenyszámnál hibáztunk, így a dobogó 3. helyét szereztük meg. Büszkék vagyunk tanítványainkra, akik a felkészüléseken, versenyeken a maximumot nyújtották, és mindent elkövettek annak érdekében, hogy eredményeikkel, sportszerű magatartásukkal öregbítsék iskolánk jó hírnevét.

Köszönet illeti a szülőket, akik minden versenyünkre elkísértek bennünket, jelenlétükkel és lelkes szurkolásukkal nagyban hozzájárultak a sikereinkhez.
Az iskola alapítványának is köszönjük a támogatást, amit a gyerekek nagy örömmel fogadtak.

A csapattagok:
Ambach Gábor 2.b, Bernhardt Panna 5.b, Grosz Noel 4.a, Hoffmann Nóra 2.c,
Kiefer Lívia 4.b, Kilvinger Levente 3.c, Kovács Nóra 3.b, Luboczki Luca 4.c, Maros Ákos 2.c,
Mészáros László 3.b, Ostrosics Adél 4.c, Pápai Péter 2.b, Pirk Kata 3.c, Rigó Titanilla 3.a,
Sonntag Zétény 4.c, Szalai Kitti 3.b, Szántó Míra 4.a, Szentes Levente 3.c, Tóth Botond 4.a

Felkészítő tanár: Varga István, Kalteneckerné Sámuel Edit
Gratulálunk!
Kívánjuk, hogy a következő tanévben is ilyen szép eredményeket érjenek el iskolánk tanulói.

A jesuli.hu a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz. A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás