Mezei futóversenyen is részt vettünk

írta: Hegedűs Mónika

2018.04.11-én a SPORTTEHETSÉGPROGRAM 2018 BARANYA MEGYEI TANAK ÉRTEK mezei futóversenyén igazán gyorsan szedték lábaikat iskolánk diákjai.

A FODISZ/FOBMSZ által Kozármislenyben megrendezett versenyre érkeztek gyerekek Szentlőrincről, Komlóról, Oldról, Pécsről (Éltes EGYMI, BINOK, Meszes) és természetesen a mi iskolánk diákjaink is képviseltették magukat.

A pécsi E.ON támogatásának, és kollégáinknak köszönhetően igazán színvonalasan és biztonságosan kijelölt, szalagozott pálya várta a versenyzőket. A gyönyörű napsütéses délelőtt még kellemesebb szintre emelte az amúgy is fantasztikus hangulatot.

Gratulálunk minden indulónak!

Derekas küzdelemben, kitartó munkával a következő eredmények születtek diákjainknál.

Korosztályában második helyen végzett: Keresztes Barna 4.a, Németh Jázmin 7.c
harmadik helyen végzett: Domján Ákos 4.c, Kányási Dávid 6.a, Kovács Ketrin 6.b
A csapat többi tagja: Nyul Ferenc 3.c, Kriszbacher Péter 3.c, Varga Bence 6.a

A jesuli.hu a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz. A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás