Kékmadár rajzpályázat

2018 novemberében a Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola rajzpályázatot hirdetett a Baranya megyei diákok számára.

képet készítette: 6.b osztályos tanuló

Iskolánk tanulóira újra büszkék lehetünk…

Az alsó tagozatos gyerekeknek illusztrációt kellett készíteniük G. Jó Katalin: A kis hótündér című meséjéhez. A felsősök életük egyik legjobb napját rajzolhatták le. Iskolánk tanulói nagy számban vettek részt a pályázaton, és szép eredmények születtek.

A felső tagozatosok között 1. helyezést, és 3. helyezést is elértünk. Az alsó tagozaton különdíjat kapott három tanuló.

A szervezők a legjobb alkotásokból egy kiadványt állítottak össze: link

A jesuli.hu a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz. A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás