Gyöngybetűk Megyei SNI Szépíró Verseny

Az idei tanévben is megrendezésre került a Megyei SNI Szépíró Verseny az ANK szervezésében. A háziversenyt követően három kategóriában indultak a Megyei Versenyen iskolánk tanulói.

Így március 1-jén három tanulónk is képviselte iskolánkat.

Ezúton is gratulálunk a résztvevőknek!

Szervező gyógypedagógus: Ozváry Bernadett

A jesuli.hu a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz. A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás