csütörtök, június 13, 2024
SportVerseny

Rekorddöntés

2024.05.28-án iskolánk egy maréknyi diákja neki vágott Budapestnek nem kisebb céllal, hogy iskolánk történetében új fejezetet írjon az atlétikai többpróbák tekintetében!
20 csapat kvalifikálta magát a döntőbe, amely közel 150 diákot jelentett! Lányaink a harmadik legjobb eredménnyel kerültek az országos döntőbe, így érezhető volt ,hogy pontszerző helyezésre esélyünk nyílhat!
Versenyzőink heteken keresztül készültek arra, hogy legjobb formájukat mutathassák meg Budapesten, ennek eredménye egy VI. helyezés lett!
Ezzel kijelenthetjük, hogy a II. korcsoportos diákjaink rekordját a III. korcsoportos lányainknak sikerült überelnie!
Gratulálunk versenyzőinknek Tóth Bíborkának (17. egyéniben), Gyimesi Sárának (21. egyéni), Balázs Viviennek (45. egyéni), Heinemann Alexának (39. egyéni), Pákozdi-Browne Almának (99. egyéni), Farkas Szonjának (113. egyéni).
HAJRÁ MISLENY!!