Fogadóórák

Fogadóórák

tanév: 2017/2018

 

 

A-hét

B-hét

  1.  

Ács Balázs

csütörtök 2. óra

csütörtök 2. óra

  1.  

Ángyán Istvánné

kedd 3. óra

kedd 3. óra

  1.  

Antal Sándor Pálné

kedd 4. óra

kedd 4. óra

  1.  

Baranyi József

kedd 3. óra

kedd 3. óra

  1.  

Bereczkiné Fábián Mária

hétfő 6. óra

hétfő 6. óra

  1.  

Bondor Edit

hétfő 2. óra

hétfő 2. óra

  1.  

Czinderné Banai Éva

péntek 2. óra

péntek 2. óra

  1.  

Csaba Gergő

kedd 4. óra

kedd 4. óra

  1.  

Cserti-Csapó Bernadett

szerda 3. óra

hétfő 6. óra

  1.  

Emmesz Éva

csütörtök 3. óra

csütörtök 3. óra

  1.  

Farkas Szilvia

kedd 3. óra

kedd 3. óra

  1.  

Fejes Mária

szerda 4. óra

szerda 4. óra

  1.  

Gerencsérné Szánóczki Judit

csütörtök 6. óra

csütörtök 6. óra

  1.  

Gerentsérné Kovács Zsanett

kedd 4. óra

kedd 5. óra

  1.  

Gicziné Deák Mária

péntek 4. óra

péntek 4. óra

  1.  

Gombárné Nagyváradi Zsuzsanna

péntek 3. óra

péntek 3. óra

  1.  

Hegedűs Mónika

csütörtök 6. óra

csütörtök 6. óra

  1.  

Hergertné Fischer Mónika

kedd 2. óra

kedd 2. óra

  1.  

Jägerné Szigeti Ágnes

hétfő 3. óra

hétfő 3. óra

  1.  

Jánosi Móni

hétfő 2. óra

hétfő 2. óra

  1.  

Kalteneckerné Sámuel Edit

szerda 2. óra

szerda 2. óra

  1.  

Kardos Zsoltné

csütörtök 3. óra

csütörtök 3. óra

  1.  

Kispálné Ujlaki Anita

szerda 3. óra

szerda 3. óra

  1.  

Knoch Kornélia

szerda 4. óra

szerda 4. óra

  1.  

Kollár Anita

kedd 3. óra

kedd 3. óra

  1.  

Lovas Andrea

kedd 2. óra

kedd 2. óra

  1.  

Lőrincz Noémi

hétfő 4. óra

hétfő 4. óra

  1.  

Mázsár Marietta

csütörtök 4. óra

csütörtök 4. óra

  1.  

Nyirati Orsolya

szerda 2. óra

szerda 2. óra

  1.  

Odorné Darócz Edit

hétfő 5. óra

hétfő 5. óra

  1.  

Ozváry Bernadett

kedd 3. óra

kedd 3. óra

  1.  

Polgár Tamás

szerda 5. óra

szerda 5. óra

  1.  

Preiszné Lakatos Ildikó

hétfő 3. óra

hétfő 3. óra

  1.  

Rieger Nelli

hétfő 6. óra

hétfő 6. óra

  1.  

Somodi-Borka Mariann

kedd 6. óra

kedd 6. óra

  1.  

Sutiné Lázár Emőke

péntek 3. óra

péntek 3. óra

  1.  

Szabolcsi Marcell

kedd 2. óra

kedd 2. óra

  1.  

Szabóné Soós Mária

csütörtök 4. óra

csütörtök 4. óra

  1.  

Szekeresné Borka Katalin

hétfő 4. óra

hétfő 4. óra

  1.  

Szörényi Edina

hétfő 6. óra

hétfő 6. óra

  1.  

Takács Tamás

szerda 6. óra

szerda 6. óra

  1.  

Tárai Nóra

kedd 3. óra

kedd 3. óra

  1.  

Tarnóczi Tamás

szerda 3. óra

szerda 3. óra

  1.  

Tátrai Antal Jánosné

szerda 4. óra

szerda 4. óra

  1.  

Tegze Hajnalka

péntek 5. óra

kedd 5. óra

  1.  

Tiborczné Somogyi Éva

kedd 5. óra

kedd 5. óra

  1.  

Tímár Lilla

hétfő 5. óra

hétfő 5. óra

  1.  

Töpfner Tímea

csütörtök 4. óra

csütörtök 4. óra

  1.  

Valentinyi Veronika

csütörtök 3. óra

csütörtök 3. óra

  1.  

Varga Anikó

kedd 7. óra

kedd 7. óra

  1.  

Varga Éva

szerda 8. óra

szerda 8. óra

  1.  

Varga István

hétfő 4. óra

hétfő 4. óra

  1.  

Vártokné Szabó Ágnes

péntek 3. óra

péntek 3. óra

  1.  

Vida Gabriella

hétfő 3. óra

hétfő 3. óra

  1.  

Zsoldos Roland

szerda 7. óra

szerda 7. óra

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.