Fogadóórák

Fogadóórák

tanév: 2018/2019

A-hét B-hét
1 Ács Balázs csütörtök 4. óra csütörtök 4. óra
2 Ángyán Istvánné szerda 3. óra szerda 3. óra
3 Antal Sándor Pálné hétfő 5. óra hétfő 5. óra
4 Baranyi József kedd 3. óra kedd 3. óra
5 Bereczkiné Fábián Mária szerda 3. óra szerda 3. óra
6 Bondor Edit csütörtök 3. óra csütörtök 3. óra
7 Czinderné Banai Éva kedd 2. óra kedd 2. óra
8 Csaba Gergő kedd 4. óra kedd 4. óra
9 Cserti-Csapó Bernadett péntek 3. óra péntek 3. óra
10 Emmesz Éva hétfő 5. óra hétfő 5. óra
11 Farkas Szilvia hétfő 3. óra hétfő 3. óra
12 Fejes Mária hétfő 6. óra hétfő 6. óra
13 Frank Richárd csütörtök 6. óra csütörtök 6. óra
14 Gerencsérné Szánóczki Judit kedd 7. óra kedd 7. óra
15 Gerentsérné Kovács Zsanett kedd 2. óra kedd 2. óra
16 Gicziné Deák Mária péntek 4. óra péntek 4. óra
17 Gombárné Nagyváradi Zsuzsanna péntek 2. óra péntek 2. óra
18 Hegedűs Erika szerda 3. óra szerda 3. óra
19 Hegedűs Mónika kedd 7. óra kedd 7. óra
20 Hergertné Fischer Mónika hétfő 5. óra hétfő 5. óra
21 Imreh Ajtony hétfő 5. óra hétfő 5. óra
22 Jägerné Szigeti Ágnes kedd 2. óra kedd 2. óra
23 Jánosi Móni kedd 3. óra kedd 3. óra
24 Kardos Zsoltné szerda 3. óra szerda 3. óra
25 Keszei Dalma péntek 6. óra péntek 6. óra
26 Kispálné Ujlaki Anita csütörtök 2. óra csütörtök 2. óra
27 Knoch Kornélia kedd 3. óra kedd 3. óra
28 Kollár Anita hétfő 4. óra hétfő 4. óra
29 Lovas Andrea kedd 2. óra kedd 2. óra
30 Lőrincz Noémi csütörtök 1. óra hétfő 4. óra
31 Mázsár Marietta szerda 4. óra szerda 4. óra
32 Mihovics György hétfő 4. óra hétfő 4. óra
33 Neményi Lilla péntek 2. óra péntek 2. óra
34 Nyirati Orsolya péntek 3. óra péntek 3. óra
35 Ozváry Bernadett kedd 3. óra kedd 3. óra
36 Polgár Tamás csütörtök 4. óra csütörtök 6. óra
37 Pozsgainé Takács Bettina szerda 5. óra szerda 5. óra
38 Rieger Nelli hétfő 5. óra hétfő 5. óra
39 Somodi-Borka Mariann péntek 6. óra péntek 6. óra
40 Sutiné Lázár Emőke szerda 2. óra szerda 2. óra
41 Szabóné Soós Mária hétfő 5. óra hétfő 5. óra
42 Szekeresné Borka Katalin kedd 2. óra kedd 2. óra
43 Szira János péntek 6. óra péntek 6. óra
44 Takács Tamás hétfő 4. óra péntek 2. óra
45 Tárai Nóra hétfő 4. óra hétfő 4. óra
46 Tarnóczi Tamás szerda 3. óra szerda 3. óra
47 Tátrai Antal Jánosné kedd 2. óra kedd 2. óra
48 Tegze Hajnalka hétfő 4. óra hétfő 5. óra
49 Töpfner Tímea kedd 2. óra kedd 2. óra
50 Varga Éva hétfő 14.00-16.00 hétfő 13.00-16.00
51 Varga István hétfő 3. óra hétfő 3. óra
52 Vártokné Szabó Ágnes kedd 2. óra kedd 2. óra
53 Vida Gabriella kedd 6. óra kedd 6. óra
54 Zsoldos Roland kedd 6. óra kedd 6. óra

A jesuli.hu a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz. A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás