kedd, április 16, 2024
Iskolai életKIEMELT

Angol versmondó verseny

Iskolánk idegen nyelvi munkaközössége február 13-án délután 15 órakor tartotta meg angol nyelvi versmondó versenyét az angolt tanuló diákok számára. A versenyre összesen 43 diák jelentkezett elsőtől ötödik osztályig. A délután nagyon jó hangulatban és nagy izgalomban telt el, különleges és vicces verseket hallottunk jobbnál jobb előadásban. Az angoltanárokból álló zsűrinek nehéz feladata volt az alaposan felkészült diákok produkcióit hallva. Az értékelés ideje alatt a tanulók egy kis süteményre és teára voltak hivatalosak a szomszédos teremben.

A zsűri a legmagabiztosabb kiállásért, legszebb kiejtésért, legszebb hanglejtésért, legművészibb előadásért, legjobb versválasztásért és végül pedig a legviccesebb előadásért jutalmazta a gyerekeket. Minden résztvevő kapott oklevelet, angolos könyvjelzőt, írószert és csokit, így senki nem maradt díj és elismerés nélkül.

 

Köszönjük diákjainknak a részvételt, és a szép teljesítményt, amit nyújtottak!