csütörtök, május 23, 2024
Sport

Első alkalommal adott otthont Kozármisleny a Kölyökből Atléta bajnokságnak!

Nagy örömünkre szolgált, hogy iskolánkba látogatott a PVSK atlétika szakosztálya és először kaptunk jogot a Kölyökből Atléta verseny szervezésére sportcsarnokunkban.

4 csapattal, összesen 33 gyermekkel hoztuk el U10-es korcsoportban az első, második és az ötödik helyet. Továbbá U12-es csapatunk nyakában is szépen csillogótt az ezüstérem!

Gratulálunk diákjainknak, nagyon büszkék vagyunk teljesítményükre!  Hajrá MISLENY!!!

Kölyök Atlétáink:

Szegedi Botond, Balázs Gergely, Bohnicsek Zénó, Hauzer Ábel, Kis Gellért, Kövesligeti Máté, Tamás Benett, Nikolics Mercédesz Dzsesszika, Takàcs Ludovika, Palkó Norina, Szabó Hunor, Schimek Kíra, Varga Dániel, Török Dominik, Viola Ádám, Paik Donát, Tímár Benedek, Baungartner Bianka, Vástyán Hanna, Stangl Benett, Stangl Nolen, Boros Gergő, Unsprung Damján, Horváth-Szabó Alíz, Patkó Réka,  Békési Dóra, Almási Gergő, Szilágyi Barna, Deutsch Hanga, Gergely Regina, Varga Dorka, Bálint Bence, Tóth Bence Milán