szombat, május 18, 2024
SportVerseny

Körzeti atlétika több próba

Iskolánk lány tanulói a héten Pécsen jártak, ahol a soron következő atlétika versenyt rendezték. Nagy csalódást okoztak a többi csapatnak, hiszen az összes aranyérmet elhozták csapat szintén másnak esélyt se hagyva!
Az aranyos lányaink: Livják Alíz Kovács Panna Szapper Nóra Pető Getrúd Dezső Lola Kakas Maja, Gyimesi Sára Tóth Bíborka Harcos Dorka Heinemann Alexa Pákozdi- Browne Alma Balázs Vivien, Böröcz Írisz Hoffmann Nóra Györe Csenge Kóródy Réka Gergely Petra Kesztyűs Míra
Fiaink se voltak restek és egy csapatbajnoki címet begyűjtöttek iskolánknak, amivel kvalifikálták magukat a megyei döntőre! Bízunk ottani sikereikben is!!
A fiú csapat tagjai : Gulyás Zalán Kövesligeti Máté Halász Jakab Bálint Bendegúz Benke Maxim Varga Levente, Makra Magor Tímár Botond Illés Máté Nagy Misel Hevesi Olivér Csőke Csongor, Virág Brendon Győri Marcell Schnell Dominik Kovácsevics Noel Szalai Bálint